HİZMETLERİM

WhatsApp Image 2019-07-19 at 13.52.21

Barsak Sağlığı Danışmanlığı

 

Barsak sağlığı danışmanlık sürecimiz ilk önce barsak tadilatı ile başlıyor.

Barsak tadilatı üc aşamadan oluşuyor.

Menşei Almanya olan ve ilaç olmayan bu yoğun kür 15 gün sürüyor.

Ilk aşamasında barsaklar temizleniyor.

Ikinci aşamada duvarları onarılıyor ve alkalize oluyor.

Üçüncü aşamada yoğun bakteri alıyoruz.

Eşliğinde sağlıklı beslenme ve rahatsızlığa göre beslenme programı.

Danışmanlık süreci en az 4 hafta, rahatsızlığa göre en fazla 10 hafta sürebiliyor.

WhatsApp Image 2019-07-18 at 14.18.31

Kilo yönetimi danışmanlığı (12 haftalık program)

Ben 21 günde herşeyin kalıcı bir şekilde değişebileceğini gerçekci bulmuyorum. Yeni bir yaşam tarzına geçmek ve orada kalabilmek, alışkanlık edinmek için daha fazla süreye ihtiyacımız var. Sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam da bu bağlamda  bana göre en emek ve istikrar isteyen anlayışlardan birisi.

Istikrarsa duygusal durumunuz, gectiğiniz şuanki dönem ve yemekle nasıl bir bağlantı kurduğunuzla çok yakından alakalı. Neyi ne zaman, ne kadar ve niçin yediğiniz uzun vadeli sağlıklı beslenme alışkanlığını kazanmak için en önemli faktör.

Duygusal yemek yemek, ne kadar sağlıklı beslenmenin ne demek olduğunu bilsek te, bizi istikrardan alıkoyan, alışkanlık sağlamamızı önleyen ilk sebeplerden birisi.

Biz bu programda 12 haftada  kilo verirken, bu konuyu derinlemesine ele alıyoruz. Farkındalıkla yemeğe yaklaşıyor ve bu yöndeki davranış modelimizi mercek altına alıp, orada kalıcı degişimleri hedefliyoruz.

Yeme davranış modelinizi ögrendiğinizde, kendinizi tanımaya başlıyorsunuz. Insan kendini ne kadar tanırsa o kadar doğru adımlar atar. Bu da mutlulugun temel anahtarıdır zaten.

Hızlı diyetler sizi sadece psikolojik ve bedenen yorar. Araştırmalarda  çok sık hizli diyet yapıp, kilo verip sonra yine alanlarda depresyona cok sık rastlanıyor.

Demek isterim ki, hızlı diyetler artık modasını yitiriyor. Çünkü artık bilinçleniyoruz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart